صداوسیما از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها پذیرایی می‌کند

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، در آستانه ایستگاه پانزدهم اجلاس فناوری‌رسانه، صداوسیمایی‌ها سخت مشغول آماده‌کردن سه روز پذیرایی از بزرگان صنعت رسانه داخلی و جهانی در مرکز همایش‌های صداوسیما هستند. علیرضا شریفی مسئول کارگروه نمایشگاه پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: کارگروه برای هرچه بهتر برپا شدن نمایشگاه خودکفایی و رسانه‌های نوین خودش را آماده می‌کند. به همین‌خاطر با ساماندهی و جانمایی ۱۳۵ شرکت دانش بنیان داخلی و ۳۴ شرکت استارت آپ در سالن همایش های بین المللی صداوسیما به استقبال اجلاس می‌رویم.

مدیرکل فرستنده‌های رادیویی، افزود: حضور استارت‌آپ‌ها در این نمایشگاه که برای اولین بار تجربه حضور در اجلاس سراسری فناوری رسانه دارند برای بسیاری از مدعوین و شرکت‌کنندگان اهمیت دارد از این رو تلاش کردیم فضای جداگانه‌ای را محوطه اصلی مقابل سالن خواجه نصیر را به غرفه‌های مربوط به استارت‌آپ‌ها اختصاص داده‌ایم.

شریفی با اشاره به رضایتمندی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه از فضایی که در اختیار دارند، تاکید کرد: جانمایی شرکت‌ها براساس تخصص‌ها و کارکرد فنی‌شان انجام شده و تلاش کردیم این جانمایی به رضایتمندی بازدیدکنندگان از نمایشگاه کمک کرده فرصتی برای ارائه نوآوری‌های آنها فراهم کند.

مسئول کارگروه نمایشگاه با اشاره به رونمایی از چند محصول در حوزه فناوری رسانه در سالن خورشید گفت: با توجه به ویژگی خاص سالن خورشید بنا به روال هر دوره این سالن به رونمایی از محصولات فنی اختصاص داده خواهد شد که در این باره مقدمات کار فراهم شده است.

وی در پایان افزود: هم اکنون شرکت‌های متقاضی با توجه به زمینه فعالیت و گروه کاری خود آماده‌اند در سالن‌هایی که جهت همان گروه تخصصی‌شان مشخص و تعیین شده لوازم و تجهیزات خود را به نمایشگاه منتقل کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *